Korduma kippuvad küsimused

22 momme on mulberry siidi kanga tihedus. Momme on Jaapani päritolu mõõtühik, mis iseloomustab siidi kaalu, tihedust ning materjali kvaliteeti.
Enamus turul olevad siidist tooted on kuni 19 momme tihedusega, meie pakume kõrgeima tihedusega

Mulberry siid on siidi tüüp, mis on valmistatud mulberry siidiussi kookonitest. Sellel on siledad ja pehmed omadused ning see annab kangale erilise läike ja luksusliku tunde.

Käsipesu või õrn masinpesu: Eelista mulberry siidist padjapüüridega käsipesu või kasuta pesumasinat õrnal pesuprogrammil. Kasuta külma või leiget vett ning õrna pesuvahendit. Väldi tugevaid pesuvahendeid ja valgendi kasutamist, kuna need võivad kahjustada siidi kiude.
Kuivatamisel soovitame jätta selle õhu kätte tuulduma samas vältides otsest päikesevalgust. Rohkem sellest meie Hooldus lehel

Jah, Sliipi tooted on hüpoallergeensed.

Sliipi toodete eelised puuvilla ja muude kangaste ees on, et mooruspuu siid reguleerib temperatuuri, on hüpoallergeenne ja võib aidata parandada unekvaliteeti.

Tarne toimub tavaliselt postiteenusega (Itella või Omniva) ja sõltub teie asukohast. Enamikul juhtudel on tarneaeg mõni päev, kuid võib oleneda sihtkohast ja riigipühadest.

Kui tekib olukord kus Te ei ole oma ostuga rahul, võite toote(d) tagastada vastavalt meie tagastuspoliitikale.